Wynajem kontenerów na budowę

kontener na budowe

Przy każdej budowie czy remoncie powstają różne odpady począwszy od gruzu do tektury z opakowań. Co zrobić z tego typu odpadami kiedy nie można ich wyrzucać do komunalnych pojemników? Wynajmij kontener na budowę – nasza firma oferuje Państwu kontenery na tego typu śmieci. W swojej ofercie posiadamy kontenery typu muldy. Są to pojemniki w kształcie trapezu o pojemnościach 1,5m3, 2m3, 3m3, 5m3 i 7m3. Odpady po budowlane dzielimy na cztery główne rodzaje:

    • gruz,
    • odpady zmieszane,
    • papa odpadowa
    • złom.

Do gruzu zaliczamy gruz betonowy, ceramiczny, ceglany, piasek czy ziemię z wykopu. Do odpadów zmieszanych należą: regipsy, styropian, ścinki paneli, płyty drewniane, tektura, tworzywa sztuczne. Papa odpadowa to papa oraz wszystkie odpady ją zawierające. Jest odpad bitumiczny dlatego nie należy mieszać go z innymi śmieciami. Złom po budowlany to głównie stal ale zdarzają się również inne metale, które tez możemy od Państwa odebrać.

Firmy, które wytwarzają odpady zobligowane są do rejestracji w systemie BDO (Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami ). Jedynie kilka kodów odpadów nie wymaga rejestracji pod warunkiem, że nie przekroczą limitu ustalonego ustawą. Kody odpadów na odpady zmieszane to 170904, na gruz 170101, a na papę 170380. Zamawiając kontener w prosty sposób można pozbyć się bałaganu po budowie czy remoncie. 

Pozbądź się zbędnych odpadów raz na zawsze!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach wywozu  odpadów.